Vítejte na naší železnici vedoucí malebnou krajinou Bavorského lesa a Šumavy

Vlaky Ilztalbahn jezdí na trati Pasov (Passau) – Bavorská Lipka (Freyung) v sobotu a v neděli od 09. května do 13. října 2024.

Vlaky a autobusy jezdí také 9. května, 20. května, 30. května, 15. srpna a 3. října 2024.

Jízdní řády Pasov (Passau) – Waldkirchen – Nové Udoli – České Budějovice 2024

Vlaky Ilztalbahn jezdí na trati Pasov (Passau) – Bavorská Lipka (Freyung) v sobotu a v neděli od 9. května do 13. října 2024.

Vlaky a autobusy jezdí také 9. května, 20. května, 30. května, 15. srpna a 3. října 2024.

Vlaky GW České Budějovice – Nové Údolí

Bus Nové Údolí – Waldkirchen

Vlaky Ilztalbahn Waldkirchen – Passau

Verkehrstage-Samstag / saturday / sobotaSonntag / sunday / neděleSamstag / saturday / sobotaSonntag / sunday / neděleSamstag / saturday / sobota
GW (Zug / train / vlak)České Budějovice07:43*07:43*10:1213:5913:59
GW (Zug / train / vlak)Český Krumlov08:33*08:33*11:0114:5414:54
GW (Zug / train / vlak)Horni Plana09:40*09:40*12:06*15:4815:48
GW (Zug / train / vlak)Černý Kříž10:29*10:29*12:43*16:2216:22
GW (Zug / train / vlak)Nové Údolí an10:44*10:44*12:58*16:3716:37
Bus 606Nové Údolí ab10:5112:2014:1517:2018:10
Bus 606Haidmühle Scherz10:5612:2514:2017:2518:15
Bus 606Dreisessel Parkplatz11:1112:3914:3917:3918:29
Bus 606Frauenberg Jugendherberge11:2612:5414:5417:5418:44
Bus 606Waldkirchen an11:5813:2615:2818:2819:16
ITB (Zug / train / vlak)Waldkirchen ab13:0814:5316:3318:5919:53
ITB (Zug / train / vlak)Passau Hbf14:0815:5517:3319:5920:53

Vlaky Ilztalbahn Passau – Waldkirchen

Bus Waldkirchen – Nové Údolí

Vlaky GW Nové Údolí – České Budějovice

VerkehrstageSamstag / saturday / sobotaSonntag / sunday / neděleSamstag / saturday / sobotaSonntag / sunday / neděleSamstag / saturday / sobota
ITB (Zug / train / vlak)Passau Hbf ab07:3008:4511:0512:4514:30
ITB (Zug / train / vlak)Waldkirchen an08:2909:4412:0413:4615:29
Bus 606Waldkirchen ab08:47(Busbahnhof 10:00)
Dieser Bus hält nicht am Bahnhof!
12:3214:47Busbahnhof 16:15.
Dieser Bus hält nicht am Bahnhof!
Bus 606Frauenberg Jugendherberge09:19(10:33)13:0415:1916:47
Bus 606Dreisessel Parkplatz (Gipfelnähe)09:34(10:48)13:1915:3417:04
Bus 606Haidmühle Scherz09:49(11:03)13:3415:4917:19
Bus 606Nové Údolí an09:54(11:06)13:3915:5417:24
GW (Zug / train / vlak)Nové Údolí ab11:12(11:12)15:1617:1219:13*
GW (Zug / train / vlak)Černý Kříž11:28(11:28)15:3417:2919:30*
GW (Zug / train / vlak)Horní Planá11:55(11:55)16:0317:5519:56*
GW (Zug / train / vlak)Český Krumlov12:50(12:50)16:5618:5020:50*
GW (Zug / train / vlak)České Budějovice13:42(13:42)17:4619:4521:42*

*) Vezměte prosím na vědomí! Tyto jízdní řády se v říjnu mění. Viz https://www.gwtr.cz/cs/sumava

Vlaky GW Číčenice – Prachatice – Nové Údolí

Bus Nové Údolí – Waldkirchen

Vlaky Ilztalbahn Waldkirchen – Passau

VerkehrstageSamstag / saturday / sobotaSamstag / saturday / sobotaSonntag / sunday / neděleSamstag / saturday / sobota
GW (Zug / train / vlak)Číčenice ab07:3811:3813:3815:38
GW (Zug / train / vlak)Prachatice (Prachatitz) ab08:2512:2514:2716:25
GW (Zug / train / vlak)Volary09:1613:1815:2217:17
GW (Zug / train / vlak)Černý Kříž09:2613:2815:3217:27
GW (Zug / train / vlak)Nové Údolí an09:4113:4315:4717:43
Bus 606Nové Údolí ab10:5114:1517:2018:10
Bus 606Waldkirchen an11:5815:2818:2819:16
ITB (Zug / train / vlak)Waldkirchen ab13:0816:3318:5919:53
ITB (Zug / train / vlak)Passau Hbf an14:0817:3319:5920:53

Vlaky Ilztalbahn Passau – Waldkirchen

Bus Waldkirchen – Nové Údolí

Vlaky GW Nové Údolí – Prachatice – Číčenice

VerkehrstageSamstag / saturday / sobotaSamstag / saturday / sobotaSonntag / sunday / neděleSamstag / saturday / sobota
ITB (Zug / train / vlak)Passau Hbf ab07:3011:0512:4514:30
ITB (Zug / train / vlak)Waldkirchen an08:2912:0413:4615:29
Bus 606Waldkirchen ab08:4712:3214:47Busbahnhof 16:15
Bus 606Nové Údolí an09:5413:3915:5417:24
GW (Zug / train / vlak)Nové Údolí ab10:1014:1316:0718:05
GW (Zug / train / vlak)Černý Kříž10:2414:2716:2118:19
GW (Zug / train / vlak)Volary10:3414:3716:3218:29
GW (Zug / train / vlak)Prachatice (Prachatitz) an11:2715:2917:2719:29
GW (Zug / train / vlak)Číčenice an12:1616:1618:1620:16

*) Vezměte prosím na vědomí! Tyto jízdní řády se v říjnu mění. Viz https://www.gwtr.cz/cs/sumava

Jízdní řády Ilztalbahn 2024 sezónu

Vlaky Ilztalbahn  jezdí v sobotu a v neděli od 9. května do 13. října 2024.

Vlaky a autobusy jezdí také 9. května, 20. května, 30. května, 15. srpna a 3. října 2024.

Vlaky Ilztalbahn Passau – Freyung

(Sobota)

Verkehrstagesobotasobotasobotasobota
Passau Hbf ab7:3011:0514:3017:50
Tiefenbach x7:4311:1814:4318:03
Fischhaus x7:5211:2714:5218:12
Kalteneck8:0111:3615:0118:21
Fürsteneck x8:0911:4415:0918:29
Neuhausmühle x8:1311:4815:1318:33
Röhrnbach8:1811:5315:1818:38
Waldkirchen an8:2912:0415:2918:49
Waldkirchen ab8:3112:0615:3118:51
Freyung an8:5312:2815:5319:13

Vlaky Ilztalbahn Passau – Freyung

(Neděle a svátek)

(také 9. května, 20. května, 30. května, 15. srpna a 3. října 2024)

neděleneděleneděle
Passau-Lindau ab--16:30
Passau-Rosenau--16:36
Passau Hbf an--16:50
Passau Hbf ab8:4512:4517:00
Tiefenbach x8:5812:5817:13
Fischhaus x9:0713:0717:22
Kalteneck9:1613:1817:33
Fürsteneck x9:2413:2617:41
Neuhausmühle x9:2813:3017:45
Röhrnbach x9:3313:3517:50
Waldkirchen an9:4413:4618:01
Waldkirchen ab9:4613:4818:03
Freyung an10:0814:1018:25

x … Zastávka na znamení

Vlaky Ilztalbahn Freyung – Passau

(Sobota)

Verkehrstagesobotasobotasobotasobota
Freyung ab9:2012:4516:1019:30
Waldkirchen an9:4113:0616:3119:51
Waldkirchen ab9:4313:0816:3319:53
Röhrnbach9:5313:1816:4320:03
Neuhausmühle x9:5813:2316:4820:08
Fürsteneck x10:0213:2716:5220:12
Kalteneck10:1013:3517:0020:20
Fischhaus x10:1813:4317:0820:28
Tiefenbach x10:2713:5217:1720:37
Passau Hbf an10:4314:0817:3320:53

Vlaky Ilztalbahn Freyung – Passau

(Neděle a svátek)

(také 9. května, 20. května, 30. května, 15. srpna a 3. října 2024)

neděleneděleneděle
Freyung ab10:3014:3018:35
Waldkirchen an10:5114:5118:56
Waldkirchen ab10:5414:5318:58
Röhrnbach x11:0415:0319:08
Neuhausmühle x11:0915:0819:13
Fürsteneck x11:1315:1219:17
Kalteneck11:2215:2319:26
Fischhaus x11:2915:3019:33
Tiefenbach x11:3815:3919:42
Passau Hbf an11:5415:5519:58
Passau Hbf ab-16:00-
Passau-Rosenau-16:14-
Passau-Lindau an-16:20-

x … Zastávka na znamení

Zajímavosti

Národní park Bavorský les

Divočina bez hranic v nejstarším německém národním parku.

Národní park Bavorský les

Wir nutzen Cookies auf unserer Website. Einige von ihnen sind essenziell, während andere uns helfen, diese Website und Ihre Erfahrung zu verbessern. Zur Datenschutzerklärung.