Vítejte na naší železnici vedoucí malebnou krajinou Bavorského lesa a Šumavy
Vlaky Ilztalbahn jezdí na trati Pasov (Passau) – Bavorská Lipka (Freyung) v sobotu a v neděli od 20. května do 15. října 2023.
Vlaky a autobusy jezdí také 18. května, 29. května, 8. června, 15. srpna a 3. října 2023.
Jízdní řády Pasov (Passau) – Waldkirchen – Nové Udoli – České Budějovice 2023
Vlaky Ilztalbahn jezdí na trati Pasov (Passau) – Bavorská Lipka (Freyung) v sobotu a v neděli od 20. května do 15. října 2023.
Vlaky a autobusy jezdí také 18. května, 29. května, 8. června, 15. srpna a 3. října 2023.
Nebezpečí! Stavební práce v České republice od 1.6.2023!
Verkehrstage | - | Samstag / saturday / sobota | Sonntag / sunday / neděle | |||
GW (Zug) | České Budějovice | |||||
GW (Zug) | Český Krumlov | |||||
GW (Zug) | Horni Plana | |||||
GW (Zug) | Černý Kříž | |||||
GW (Zug) | Nové Údolí an | |||||
Bus 606 | Nové Údolí ab | |||||
Bus 606 | Haidmühle Scherz | |||||
Bus 606 | Dreisessel Parkplatz | |||||
Bus 606 | Waldkirchen an | |||||
ITB (Zug) | Waldkirchen ab | |||||
ITB (Zug) | Passau Hbf |
Verkehrstage | Samstag / saturday / sobota | Sonntag / sunday / neděle | |||
ITB (Zug) | Passau Hbf ab | ||||
ITB (Zug) | Waldkirchen an | ||||
Bus 606 | Waldkirchen ab | ||||
Bus 606 | Frauenberg Jugendherberge | ||||
Bus 606 | Dreisessel Parkplatz (Gipfelnähe) | ||||
Bus 606 | Haidmühle Scherz | ||||
Bus 606 | Nové Údolí an | ||||
GW (Zug) | Nové Údolí ab | ||||
GW (Zug) | Černý Kříž | ||||
GW (Zug) | Horní Planá | ||||
GW (Zug) | Český Krumlov | ||||
GW (Zug) | České Budějovice |
Jízdní řády Ilztalbahn 2023 sezónu
Vlaky Ilztalbahn jezdí v sobotu a v neděli od 20. května do 15. října 2023. Vlaky a autobusy jezdí také 18. května, 29. května, 8. června, 15. srpna a 3. října 2023.
Verkehrstage | Sa | Sa | Sa | Sa |
Passau Hbf ab | 7:30 | 11:05 | 14:30 | 17:50 |
Tiefenbach x | 7:43 | 11:18 | 14:43 | 18:03 |
Fischhaus x | 7:52 | 11:27 | 14:52 | 18:12 |
Kalteneck | 8:01 | 11:36 | 15:01 | 18:21 |
Fürsteneck x | 8:09 | 11:44 | 15:09 | 18:29 |
Neuhausmühle x | 8:13 | 11:48 | 15:13 | 18:33 |
Röhrnbach | 8:18 | 11:53 | 15:18 | 18:38 |
Waldkirchen an | 8:29 | 12:04 | 15:29 | 18:49 |
Waldkirchen ab | 8:31 | 12:06 | 15:31 | 18:51 |
Freyung an | 8:53 | 12:28 | 15:53 | 19:13 |
Verkehrstage | Sa | Sa | Sa | Sa |
Freyung ab | 9:20 | 12:45 | 16:10 | 19:30 |
Waldkirchen an | 9:41 | 13:06 | 16:31 | 19:51 |
Waldkirchen ab | 9:43 | 13:08 | 16:33 | 19:53 |
Röhrnbach | 9:53 | 13:18 | 16:43 | 20:03 |
Neuhausmühle x | 9:58 | 13:23 | 16:48 | 20:08 |
Fürsteneck x | 10:02 | 13:27 | 16:52 | 20:12 |
Kalteneck | 10:10 | 13:35 | 17:00 | 20:20 |
Fischhaus x | 10:18 | 13:43 | 17:08 | 20:28 |
Tiefenbach x | 10:27 | 13:52 | 17:17 | 20:37 |
Passau Hbf an | 10:43 | 14:08 | 17:33 | 20:53 |
x … Zastávka na znamení
Zajímavosti
Passau
Národní park Bavorský les
Divočina bez hranic v nejstarším německém národním parku.