Vítejte na naší železnici vedoucí malebnou krajinou Bavorského lesa a Šumavy

Vlaky Ilztalbahn jezdí na trati Pasov (Passau) – Bavorská Lipka (Freyung) v sobotu a v neděli od 1. května až 17. října 2021.

Jízdní řády Pasov (Passau) – Waldkirchen – Nové Udoli – České Budějovice 2021

POZOR: Kvůli Coroně není až do odvolání žádný vlakový a autobusový provoz!

Vlaky Ilztalbahn Vlaky a autobusy jezdí v sobotu a v neděli od 1. května do 17. října 2021. Vlaky a autobusy jezdí také 13. května, 24. května a 3. června.

Změny jsou možné kvůli koronové situaci.

Vlaky GW České Budějovice – Nové Údolí

Bus Nové Údolí – Waldkirchen

Vlaky Ilztalbahn Waldkirchen – Passau

GW (Zug)České Budějovice08:13 2)10:07 2)14:24
GW (Zug)Český Krumlov09:01 2)10:50 2)15:12
GW (Zug)Horni Plana09:57 2)12:03 2)16:06
GW (Zug)Černý Kříž10:31 2)12:37 2)16:33
GW (Zug)Nové Údolí an10:43 2)12:48 2)16:44
Bus 606Nové Údolí ab11:0513:1016:54
Bus 606Haidmühle Scherz11:0713:1216:56
Bus 606Dreisessel Parkplatz||17:11
Bus 606Skilift Dreisessel (Talstation)11:1213:1717:23
Bus 606Waldkirchen Bahnhof11:3513:4017:46
Bus 606Waldkirchen Busbahnhof11:4013:4517:51
Bus 606Röhrnbach an11:5013:5518:04
ITB (Zug)Röhrnbach ab12:0014:0618:18
ITB (Zug)Passau Hbf12:4714:5319:05

*) … Vlak jezdí pouze v sobotu a neděli od 31. července do 12. září.

1 … Vlak přijíždí z Volary (8:43).

2 … Běží pouze od 1. května do 30. září. Různé cestovní doby od 1. října.

Vlaky Ilztalbahn Passau – Waldkirchen

Bus Waldkirchen – Nové Údolí

Vlaky GW Nové Údolí – České Budějovice

ITB (Zug)Passau Hbf08:5011:0015:1017:10
ITB (Zug)Röhrnbach an09:3411:4415:5417:54
Bus 606Röhrnbach ab09:4511:5216:0218:05
Bus 606Waldkirchen Busbahnhof09:5512:0216:1218:15
Bus 606Waldkirchen Bahnhof10:0012:0716:1718:20
Bus 606Skilift Dreisessel (Talstation)10:2312:3016:3818:41 1)
Bus 606Dreisessel Parkplatz (Gipfelnähe)10:3512:42||
Bus 606Haidmühle Scherz10:5012:5716:4518:48 1)
Bus 606Nové Údolí an10:5513:0216:5018:53 1)
GW (Zug)Nové Údolí ab11:2013:1917:2219:18
GW (Zug)Černý Kříž11:3113:3017:3319:29
GW (Zug)Horní Planá12:0414:0018:0319:59
GW (Zug)Český Krumlov12:5614:5418:5720:53
GW (Zug)České Budějovice13:4615:4019:4421:44

*) … Vlak jezdí pouze v sobotu a neděli od 31. července do 12. září.

1 … Vlak pokračuje do Volary (18:39).

Jízdní řády Ilztalbahn 2021 sezónu

POZOR: Kvůli Coroně není až do odvolání žádný vlakový a autobusový provoz!

Dny provozu: Všechny soboty, neděle a svátky od 1. května do 17. října 2021, také 13. května, 24. května a 3. června.

Během hlavní sezóny (letních prázdnin) nabízíme další výlety – viz níže na této stránce

Vlaky Ilztalbahn Passau – Freyung

Passau Hbf ab08:5011:0013:0515:1017:10
Tiefenbach x09:0111:1113:1615:2117:21
Fischhaus x09:1011:2013:2515:3017:30
Kalteneck09:1911:2913:3415:3917:39
Fürsteneck x09:2611:3613:4115:4617:46
Neuhausmühle x09:3011:4013:4515:5017:50
Röhrnbach an09:3411:4413:4915:5417:54
Bus 605 Röhrnbach ab09:4511:5213:5716:0218:05
Bus 605 Freyung Busbahnhof10:00 1)12:07 1)14:12 1)16:17 2)18:20
Bus 606 Röhrnbach ab09:4511:5213:5716:0218:05
Bus 606 Waldkirchen Busbahnhof09:5512:0214:0716:1218:15
Bus 606 Waldkirchen Bahnhof10:00 3)12:07 3)14:1216:17 3)18:20 3)

Vlaky Ilztalbahn Freyung – Passau

Bus 606 Waldkirchen Bahnhof09:2811:3513:4015:4017:46
Bus 606 Waldkirchen Busbahnhof09:3311:4013:4515:4517:51
Bus 606 Röhrnbach an09:4311:5013:5515:5518:04
Bus 605 Freyung Busbahnhof ab09:2811:3013:4015:4017:50
Bus 605 Röhrnbach an09:4311:4513:5515:5518:05
Röhrnbach ab09:5512:0014:0616:0618:18
Neuhausmühle x09:5912:0414:1016:1018:22
Fürsteneck x10:0312:0814:1416:1418:26
Kalteneck10:1212:1714:2316:2318:35
Fischhaus x10:2012:2514:3116:31
18:43
Tiefenbach x10:2912:3414:4016:4018:52
Passau Hbf an10:4412:4714:5316:5319:05

x … Zastávka na znamení

Jízdní řády Ilztalbahn 2021 hlavní sezóna

POZOR: Kvůli Coroně není až do odvolání žádný vlakový a autobusový provoz!

Dny provozu: všechny soboty a neděle od 31. června do 12. září 2021.

Vlaky Ilztalbahn Passau – Freyung

Passau Hbf ab07:3509:4211:0014:0315:5317:10
Tiefenbach x07:4609:5311:1114:1416:0417:21
Fischhaus x07:5510:0211:2014:2316:1317:30
Kalteneck08:0410:1411:2914:3216:2517:41
Fürsteneck x08:1110:2111:3614:3916:3217:48
Neuhausmühle x08:1510:2511:4014:4316:3617:52
Röhrnbach x08:1910:2911:4414:4716:4017:56
Waldkirchen an08:3010:4011:5514:5816:5118:07
Freyung an08:5211:0112:1815:2017:1218:28

Vlaky Ilztalbahn Freyung – Passau

Freyung ab09:2511:3612:3015:3517:4519:00
Waldkirchen ab09:4511:5912:5115:5618:0819:22
Röhrnbach x09:5512:0913:0116:0618:1819:32
Neuhausmühle x09:5912:1313:0516:1018:2219:36
Fürsteneck x10:0312:1713:0916:1418:2619:40
Kalteneck10:1412:2613:1816:2518:3519:49
Fischhaus x10:2212:3413:2616:3318:4319:57
Tiefenbach x10:3112:4313:3516:4218:5220:06
Passau Hbf an10:4412:5613:4916:5619:0520:20

x … Zastávka na znamení

Zajímavosti

Národní park Bavorský les

Divočina bez hranic v nejstarším německém národním parku.

Národní park Bavorský les

Wir nutzen Cookies auf unserer Website. Einige von ihnen sind essenziell, während andere uns helfen, diese Website und Ihre Erfahrung zu verbessern. Zur Datenschutzerklärung.