Vítejte na naší železnici vedoucí malebnou krajinou Bavorského lesa a Šumavy

Vlaky Ilztalbahn jezdí na trati Pasov (Passau) – Bavorská Lipka (Freyung) v sobotu a v neděli od 1. května až 17. října 2021.

Jízdní řády Pasov (Passau) – Waldkirchen – Nové Udoli – České Budějovice 2021

Vlaky Ilztalbahn Vlaky a autobusy jezdí v sobotu a v neděli od 1. května do 17. října 2021. Vlaky a autobusy jezdí také 13. května, 24. května a 3. června.

Změny jsou možné kvůli koronové situaci.

Vlaky GW České Budějovice – Nové Údolí

Bus Nové Údolí – Waldkirchen

Vlaky Ilztalbahn Waldkirchen – Passau

GW (Zug)České Budějovice-07:44 2)14:2416:13
GW (Zug)Český Krumlov-08:33 2)15:1217:05
GW (Zug)Horní Planá-09:37 2)16:0618:03
GW (Zug)Černý Kříž08:52 1)10:31 2)16:3318:30
GW (Zug)Nové Údolí an09:0310:43 2)16:4418:41
Bus 606Nové Údolí ab09:0711:20 *17:30 *18:47
Bus 606Waldkirchen an09:3711:50 *18:00 *19:17
ITB (Zug)Waldkirchen ab09:4511:59 *18:08 *19:22
ITB (Zug)Passau Hbf10:4412:18 *19:05 *20:20

*) … Vlak jezdí pouze v sobotu a neděli od 31. července do 12. září.

1 … Vlak přijíždí z Volary (8:43).

2 … Běží pouze od 1. května do 30. září. Různé cestovní doby od 1. října.

Vlaky Ilztalbahn Passau – Waldkirchen

Bus Waldkirchen – Nové Údolí

Vlaky GW Nové Údolí – České Budějovice

ITB (Zug)Passau Hbf07:3509:42 *15:53 *17:10
ITB (Zug)Waldkirchen an08:3010:40 *16:51 *18:05
Bus 606Waldkirchen ab08:3510:45 *16:55 *18:15
Bus 606Nové Údolí an09:0511:15 *17:25 *18:45
GW (Zug)Nové Údolí ab09:1511:2018:1619:18
GW (Zug)Černý Kříž09:2611:3118:27 1)19:29
GW (Zug)Horní Planá09:5612:04-19:59
GW (Zug)Český Krumlov10:4712:56-20:53
GW (Zug)České Budějovice11:3413:46-21:44

*) … Vlak jezdí pouze v sobotu a neděli od 31. července do 12. září.

1 … Vlak pokračuje do Volary (18:39).

Jízdní řády Ilztalbahn 2021 sezónu

Dny provozu: Všechny soboty, neděle a svátky od 1. května do 17. října 2021, také 13. května, 24. května a 3. června.

Během hlavní sezóny (letních prázdnin) nabízíme další výlety – viz níže na této stránce

Vlaky Ilztalbahn Passau – Freyung

Passau Hbf ab07:3511:0014:0317:10
Tiefenbach x07:4611:1114:1417:21
Fischhaus x07:5511:2014:2317:30
Kalteneck08:0411:2914:3217:39
Fürsteneck x08:1111:3614:3917:46
Neuhausmühle x08:1511:4014:4317:50
Röhrnbach x08:1911:4414:4717:54
Waldkirchen an08:3011:5514:5818:05
Freyung an08:5212:1815:2018:27

Vlaky Ilztalbahn Freyung – Passau

Freyung ab09:2512:3015:3519:00
Waldkirchen ab09:4512:5115:5619:22
Röhrnbach x09:5513:0116:0619:32
Neuhausmühle x09:5913:0516:1019:36
Fürsteneck x10:0313:0916:1419:40
Kalteneck10:1413:1816:2519:49
Fischhaus x10:2213:2616:33
19:57
Tiefenbach x10:3113:3516:4220:06
Passau Hbf an10:4413:4916:5620:20

x … Zastávka na znamení

Jízdní řády Ilztalbahn 2021 hlavní sezóna

Dny provozu: všechny soboty a neděle od 31. června do 12. září 2021.

Vlaky Ilztalbahn Passau – Freyung

Passau Hbf ab07:3509:4211:0014:0315:5317:10
Tiefenbach x07:4609:5311:1114:1416:0417:21
Fischhaus x07:5510:0211:2014:2316:1317:30
Kalteneck08:0410:1411:2914:3216:2517:41
Fürsteneck x08:1110:2111:3614:3916:3217:48
Neuhausmühle x08:1510:2511:4014:4316:3617:52
Röhrnbach x08:1910:2911:4414:4716:4017:56
Waldkirchen an08:3010:4011:5514:5816:5118:07
Freyung an08:5211:0112:1815:2017:1218:28

Vlaky Ilztalbahn Freyung – Passau

Freyung ab09:2511:3612:3015:3517:4519:00
Waldkirchen ab09:4511:5912:5115:5618:0819:22
Röhrnbach x09:5512:0913:0116:0618:1819:32
Neuhausmühle x09:5912:1313:0516:1018:2219:36
Fürsteneck x10:0312:1713:0916:1418:2619:40
Kalteneck10:1412:2613:1816:2518:3519:49
Fischhaus x10:2212:3413:2616:3318:4319:57
Tiefenbach x10:3112:4313:3516:4218:5220:06
Passau Hbf an10:4412:5613:4916:5619:0520:20

x … Zastávka na znamení

Zajímavosti

Národní park Bavorský les

Divočina bez hranic v nejstarším německém národním parku.

Národní park Bavorský les

Wir nutzen Cookies auf unserer Website. Einige von ihnen sind essenziell, während andere uns helfen, diese Website und Ihre Erfahrung zu verbessern. Zur Datenschutzerklärung.